| Βάρος | 300 κιλά |
|---|---|
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υλικό | Q355B |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
|---|---|
| Βάρος | 220-650KG |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανικός επιτεθείτε |
|---|---|
| Τύπος | Εγχειρίδιο εκσκαφέων |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εφαρμογή | Κατεδάφιση των στερεών δομών |
| Υπηρεσία cOem | Διαθέσιμος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q355b+NM400 |
| COem | Διαθέσιμος |
| Συσκευασία | Ξύλινη παλέτα ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Υδραυλικός επιτεθείτε |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q355b+NM400 |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| MOQ | PC 1 |
| Όρος | 100%new |