| CertifiPCe | ISO9001 |
|---|---|
| Material | Q355B,Q690D |
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Orange/Black/others |
| Condition | 100% Brand-new |
|---|---|
| CertifiPCe | ISO9001 |
| Material | Q355B,Q690D |
| Color | Orange/Black/others |
| Power Source | Mechanical |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
| Υλικό | Q355B |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
|---|---|
| Υλικό | Q355B |
| Βάρος | 300 κιλά |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Color | Orange/Black/others |
|---|---|
| Weight | 250-14500kg |
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 1 Year |
| Condition | 100% Brand-new |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Βάρος | 220-650KG |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Βάρος | 220-650KG |
| Χρώμα | κόκκινος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| MOQ | PC 1 |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Όνομα προϊόντων | Η περιστροφή επιτίθεται |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Πηγή ισχύος | Υδραυλικός/μηχανικός |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλός - ποιότητα |
| Υλικό | Q355B, Q690D |
| Βάρος | 250-14500 κιλά |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |