| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
|---|---|
| μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 380-2250kg |
| Αντοχή | Ψηλά |
|---|---|
| Βάρος | 380-2250kg |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30 τόνων |
| Άνοιξη | 2250mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Βάρος | 220-650KG |
| Υλικό | Q355B |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Υλικό | Q355B |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Βάρος | 220-650KG |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Τόνος μηχανών | 6-55T |
| τυποποιημένος κάδος | 0.6m3 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος, φορτίο κούτσουρων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τύπος | Περιστροφικό & μη-rotarty, περιστρεφόμενος τύπος ή σταθερός τύπος |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος, φορτίο κούτσουρων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τύπος | Περιστροφικό & μη-rotarty, περιστρεφόμενος τύπος ή σταθερός τύπος |