| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Βάρος | 220-650KG |
| Βάρος | 220-650KG |
|---|---|
| Υλικό | Q355B |
| πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Χρώμα | Κίτρινος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355b+NM400 |
| MOQ | PC 1 |
| Όρος | Νέος |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Τύπος | Περιστροφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Λέξη κλειδί | επεξεργαστής βράχου |
| Λέξεις κλειδί | Ο εκσκαφέας μηχανικός επιτίθεται |
| Υλικό | Χάλυβας |
|---|---|
| Δόντια | Αιχμηρός |
| Χρήση | ανασκαφή |
| Όνομα προϊόντων | Τσουγκράνα βουρτσών εκσκαφέων |
| Χρώμα | Μαύρος/πράσινος/προσαρμοσμένος |
| Product name | Orange Peel Grapple |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Type | Excavator Applicaiton |
| Warranty | 6 months |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ονομασία του προϊόντος | Η πορτοκαλιά φλούδα επιτίθεται |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή εξορυκτών |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Τύπος | Περιστροφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Λέξη κλειδί | επεξεργαστής βράχου |
| Λέξεις κλειδί | Ο εκσκαφέας μηχανικός επιτίθεται |