| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Βάρος | 380-2250kg |
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Υλικό | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμογή | 1-30t εκσκαφέας |
| Υλικό | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμογή | 1-30t εκσκαφέας |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υλικό | Q355B |
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Βάρος | 220-650KG |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Υπόθεση | 100% ολοκαίνουργιο. |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Χρώμα | Πορτοκάλι/ο Μαύρος/άλλοι |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Υλικό | Q355B |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
|---|---|
| Βάρος | 220-650KG |
| Πηγή ενέργειας | Μηχανικές |
| Υλικό | Q355B |
| Μέγεθος κοπής | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Η πορτοκαλιά φλούδα επιτίθεται |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή εξορυκτών |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | Q355MN |
| Κατάλληλος | 1-50t εκσκαφέας |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |