| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μέσω ολόκληρης της ζωής προϊόντων |
| εφαρμογή | χρέωση και εκφόρτιση του απορρίματος, χάλυβας αποβλήτων, χώμα, μεγάλη πέτρα και ούτω καθεξής |
| Υλικό | Q355B/NM360/Hardox400 |
| MOQ | 1 |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
|---|---|
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Βάρος | 380-2250kg |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
|---|---|
| Βάρος | 380-2250kg |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Βάρος | 380-2250kg |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
|---|---|
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
|---|---|
| Βάρος | 380-2250kg |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Βάρος | 380-2250kg |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |