| Υλικό | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμογή | 1-30t εκσκαφέας |
| Χρώμα | Ζητείται πελάτης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υλικό | Q355B |
| Κατάλληλος | 30tons |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Part Number | OEM Number |
|---|---|
| Thickness | Customized |
| Width | customized |
| After Warranty Service | Provide |
| Application | Excavator |
| Ονομασία | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Δόντια | Υψηλής αντοχής δόντια |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλή εγγύηση |
| χρώμα | Cunstomized |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Συσκευασία | Εξαγόμενη πρότυπα παλέτα |
| εφαρμογή | ανασκαφή |
|---|---|
| Βάρος | 540-6150kg |
| μέγεθος | Τυποποιημένο μέγεθος/προσαρμοσμένος |
| Μορφή | Clamshell |
| Ικανότητα | 0.4-6 κυβικοί μετρητές |
| Ναυτιλία | Υποστηρίζεται |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μέσω ολόκληρης της ζωής προϊόντων |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 3t-50t |
| εφαρμογή | χωρισμός του πυκνού, σκληρός-συσκευασμένου υλικού |
| Υλικό | κράμα χάλυβα |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |