| Τύπος κουβά | Σκελετό κουβά |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Χρώμα | Κίτρινος/μαύρος/εξατομικεύσιμος |
| Χρήση | Καθαρισμός/Καθαρισμός/Καθαρισμός/Καθαρισμός |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| Ικανότητα | 0.1m3--8.7m3 |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| Ικανότητα | 0.1m3--8.7m3 |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
| υλικό | Q355B/NM360/Hardox400 |
|---|---|
| εφαρμογή | Καθαρίζοντας τάφροι |
| Ζωγραφική | Εγχυτήρας και παλτό λήξης |
| PackingMaterial | Q345B |
| Βάρος | 0,2-1t |
| Ποιότητα | Υψηλή εγγύηση |
|---|---|
| Χρώμα | Cunstomized |
| Ζωή μηχανών | 50000 δέντρα |
| Κατάλληλος | 5-120t |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Ποιότητα | Υψηλή εγγύηση |
|---|---|
| χρώμα | Cunstomized |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Μήκος | 2560mm |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |