| Color | Yellow/Black |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Color | Red, Yellow, Customized |
|---|---|
| Material | Steel |
| Origin | China |
| AppliPCion | Excavator |
| Packaging | Wooden Case |
| Μορφή | Clamshell |
|---|---|
| εφαρμογή | ανασκαφή |
| Ικανότητα | 0.4-6 κυβικοί μετρητές |
| Χρήση | Κατασκευή |
| Βάρος | 540-6150kg |
| Application | Excavator |
|---|---|
| Weight | 700-1000kg |
| Color | Yellow, Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Size | 1.0 M3 |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| AppliPCion | Excavator |
| Bolt | High Strength Bolt |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Material | High Strength Steel |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Πλεονέκτημα | Ανταγωνιστικός |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 2065*1310*1390mm |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15days |
| Εμπορικό σήμα | Τελωνειακό εμπορικό σήμα |
| Όνομα προϊόντων | Τσουγκράνα βουρτσών εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εξουσιοδότηση | 1 ΕΤΟΣ |
| Διάμετρος καρφιτσών | Μέγεθος συνήθειας υποστήριξης |
| Κατάλληλο πρότυπο εκσκαφέων | SY, PC, HD, ΓΆΤΑ, ΠΡΏΗΝ |
| Βάρος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινος/μαύρος/εξατομικεύσιμος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Υλικό | Q355B, NM360, HARDOX-500 |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |