| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
|---|---|
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Λέξη κλειδί | Ανελκυστήρας μαγνητών εκσκαφέων |
| εφαρμογή | Αγροκτήματα, εγχώρια χρήση, ενέργεια & μεταλλεία, οικοδομές |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| χρώμα | Αίτημα πελάτη, μπλε/μαύρο/πορτοκαλί/γκρίζο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας/φορτωτής |
| Υλικό | Q345B+NM360, Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| COem | διαθέσιμος |
| Όνομα προϊόντων | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
|---|---|
| Τύπος | Ανταλλακτικά κατασκευής |
| Υλικό | HARDOX400/500 |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Κατάλληλος | 1t-50t εκσκαφέας |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| Ικανότητα | 0.1m3--8.7m3 |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| εφαρμογή | Μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| ικανότητα | 0.1m3--8.7m3 |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| Ικανότητα | 0.1m3--8.7m3 |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| εφαρμογή | μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| Συσκευασία | τυποποιημένη συσκευασία |