| Ποιότητα | Υψηλή εγγύηση |
|---|---|
| Χρώμα | Cunstomized |
| Ζωή μηχανών | 50000 δέντρα |
| Κατάλληλος | 5-120t |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Όνομα προϊόντων | Δόντι κάδων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Τύπος | Ανταλλακτικά κατασκευής |
| Όνομα μερών | Κάδος εκσκαφέων protecter |
| Προϊόν | Βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
|---|---|
| εγγύηση | 6 Μήνες |
| Λιμάνι | GuangZhou/HuangPu/NanSha |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
| Έλεγχος ποιότητας | 100% Επιθεώρηση |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| Ικανότητα | 0.1m3--8.7m3 |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, κατα |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 25-70 |
| Θύρα | Οποιοιδήποτε λιμένες |