| Εγγύηση | 6 μηνών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Τα αγροκτήματα, τα καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, οι εγκαταστάσεις κατασκευής, η ενέργεια & η με |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 25 |
| εφαρμογή | βράχος |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, κατα |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 25-70 |
| Λιμένας | Οποιοιδήποτε λιμένες |
| Υλικό | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμογή | 1-30t εκσκαφέας |
| Ονομασία προϊόντος | Βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή σε εκσκαφείς πετρώματος |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Weight | 700-1000kg |
|---|---|
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Color | Yellow, Black |
| Application | Excavator |
| Condition | New |
| Μορφή | Clamshell |
|---|---|
| εφαρμογή | ανασκαφή |
| Ικανότητα | 0.4-6 κυβικοί μετρητές |
| Χρήση | Κατασκευή |
| Βάρος | 540-6150kg |
| Χρώμα | Ζητείται πελάτης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υλικό | Q355B |
| Κατάλληλος | 30tons |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 7-70 τόνοι |
| εφαρμογή | Σκληρή εργασία |
| Ονομασία | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Δόντια | Υψηλής αντοχής δόντια |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |