| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | Εκσκαφέας HD κουβά βαρύ φορτίο κουβά εργοστασιακή τιμή κατασκευαστικά μηχανήματα εξαρτήματα ενισχυμέ |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Βάζο πετρώματος για εξορυκτήρα |
| Ετικέτα | HT |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Ονομασία προϊόντος | Βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή σε εκσκαφείς πετρώματος |
| εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δόντια | Υψηλής αντοχής δόντια |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Εφαρμογή | Συνδέσεις εκσκαφέων |
| Ονομασία | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Καθαρίστε επάνω το διάφορο |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Σκληρότητα | HRC 50-53 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, κατα |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 25-70 τόνος |
| Λιμένας | Guanghzou/Huangpu/Nansha |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο ή όπως απαιτούν οι πελάτες |
|---|---|
| Δόντια | Δόντια Μεγάλης Δυναμίας |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Βάζο πετρώματος για εξορυκτήρα |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
| Βάρος | 220-1150kg |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο |
| Ονομασία προϊόντος | Κάδος γενικού σκοπού εκσκαφέων |
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Δυναμικότητα | 0.25-1.4cbm |