| Weight | 200-4500 Kg |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Material | High Strength Steel |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Mounting System | Integrated |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
|---|---|
| Όρος | 100%new |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Ποιότητα | Υψηλός - ποιότητα |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | συνδέσεις εκσκαφέων |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Όνομα προϊόντων | βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
|---|---|
| COem | Διαθέσιμος |
| Ποιότητα | Υψηλός - ποιότητα |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| Συσκευασία | τυποποιημένη συσκευασία |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| Συσκευασία | τυποποιημένη συσκευασία |
| Εφαρμογή | Εκσκαφή, Φόρτωση κ.λπ. |
| Ικανότητα | 3,4 κυβικά μέτρα |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |