| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 τεμάχιο |
| Δυναμικότητα | 0.4-6 κυβικοί μετρητές |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο μέγεθος/προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
| Δυναμικότητα | 0.4-6 κυβικοί μετρητές |
|---|---|
| Μέγεθος | Τυποποιημένο μέγεθος/προσαρμοσμένος |
| Τροποποιημένο | 1 τεμάχιο |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
| Υλικό | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| COem | Διαθέσιμος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Κώδικας HS | 84314100 |
| Εφαρμογή | Κάδος εκσκαφέων |
|---|---|
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Όνομα προϊόντων | Κάδος Clamshell εκσκαφέων |
| Όρος | 100%new |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος, φορτίο κούτσουρων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τύπος | Περιστροφικό & μη-rotarty, περιστρεφόμενος τύπος ή σταθερός τύπος |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος, φορτίο κούτσουρων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τύπος | Περιστροφικό & μη-rotarty, περιστρεφόμενος τύπος ή σταθερός τύπος |
| Usage | Construction |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Capacity | 0.4-6 Cubic Meters |
| Size | Standard Size/Customized |
| Δομή | Ενσωματωμένος |
|---|---|
| Βάρος | 540-6150kg |
| Χρώμα | Κίτρινο/Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | ανασκαφή |
| Σχήμα | Clamshell |