| Μορφή | Clamshell |
|---|---|
| εφαρμογή | ανασκαφή |
| Ικανότητα | 0.4-6 κυβικοί μετρητές |
| Χρήση | Κατασκευή |
| Βάρος | 540-6150kg |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος, φορτίο κούτσουρων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τύπος | Περιστροφικό & μη-rotarty, περιστρεφόμενος τύπος ή σταθερός τύπος |
| Υλικό | NM400 |
|---|---|
| Κατάλληλος | EC240B εκσκαφέας |
| Τύπος | Βαρέων καθηκόντων |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Όρος | Νέος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 0.4-6 κυβικοί μετρητές |
|---|---|
| Εφαρμογή | ανασκαφή |
| Χρήση | Κατασκευή |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο μέγεθος/προσαρμοσμένος |
| Δομή | Ενσωματωμένος |
| Size | Standard Size/Customized |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Weight | 540-6150kg |
| Δομή | Ενσωματωμένος |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 0.4-6 κυβικοί μετρητές |
| Χρήση | Κατασκευή |
| Εφαρμογή | ανασκαφή |
| Σχήμα | Clamshell |
| εφαρμογή | ανασκαφή |
|---|---|
| Βάρος | 540-6150kg |
| μέγεθος | Τυποποιημένο μέγεθος/προσαρμοσμένος |
| Μορφή | Clamshell |
| Ικανότητα | 0.4-6 κυβικοί μετρητές |
| Υλικό | Q355 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Συνδέσεις μηχανημάτων κατασκευής |
| Χρώμα | Απαιτήσεις πελατών |
| όνομα | Κάδος Clamshell εκσκαφέων |
| Κατάλληλος | 1-120t εκσκαφέας |
| Structure | Integrated |
|---|---|
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Usage | Construction |
| Size | Standard Size/Customized |