| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Υλικό | Q355B |
| MOQ | 1 ΚΟΜΜΑΤΙ |
| Χρώμα | Cunstomized |
| Τύπος μηχανών | Εργαλεία σύνδεσης εκσκαφέων |
| Χρώμα | Απαιτήσεις πελατών |
|---|---|
| Υλικό | Q355 |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος | Περιστροφικός & μη-rotarty |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εφαρμογή | Βάρος |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος Clamshell |
| Υλικό | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Πρότυπο | 5Tones-30Tones εκσκαφέας |
| Τροποποιημένο | PC 1 |
|---|---|
| Μέγεθος | Τυποποιημένο μέγεθος/προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Κατάλληλος | Εκσκαφέας 3-65 τόνων |
| Εφαρμογή | Συνδέσεις εκσκαφέων |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο μέγεθος/προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρήση | Κατασκευή |
| Βάρος | 540-6150kg |
| Εφαρμογή | ανασκαφή |
| Σχήμα | Clamshell |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |