| Τύπος | Σιωπή/πλευρά/κορυφή |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Εμπορικό σήμα | Soosan |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πρότυπο | σμίλη 140mm |
| Τύπος | Σιωπή/πλευρά/κορυφή |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Εμπορικό σήμα | Soosan |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πρότυπο | σμίλη 140mm |
| Τύπος | Σιωπή/πλευρά/κορυφή |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Εμπορικό σήμα | Soosan |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πρότυπο | σμίλη 140mm |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλικό σφυρί |
|---|---|
| Όρος | 100% νέος |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Υλικό | Q355B/Q690 |
| Μέγιστο βάθος σκαψίματος | 165 χιλιοστά |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας/φορτωτής, φορτωτής, εκσακαφέας κ.λπ., εκσκαφέας συνημμ |
| Τύπος | Τα ανταλλακτικά εκσκαφέων, κάδος βράχου, κάδος εκσκαφέων, σύστημα παρακολούθησης αγροδασοκομίας, ξύλ |
| Υλικό | Q345B, πρότυπα εμπορικών σημάτων 400+Other που φορά τα υλικά., Q345B+NM360, χάλυβας κραμάτων, Q345B/ |
| COem | υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας/φορτωτής, φορτωτής, εκσακαφέας κ.λπ., εκσκαφέας συνημμ |
| Τύπος | Τα ανταλλακτικά εκσκαφέων, κάδος βράχου, κάδος εκσκαφέων, σύστημα παρακολούθησης αγροδασοκομίας, ξύλ |
| Υλικό | Q345B, πρότυπα εμπορικών σημάτων 400+Other που φορά τα υλικά., Q345B+NM360, χάλυβας κραμάτων, Q345B/ |
| COem | Υποστήριξη |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικός διακόπτης βράχου |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας ροδών |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλικός διακόπτης εκσκαφέων |
| Λειτουργούν βάρος | 800kg, 21500kg |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης σφυριών |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 4 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 68 mm, προσαρμοσμένο |