| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης σφυριών |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | 1.5 τόνων Εκσκαφέας |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 40 mm, προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Κορυφή/πλευρά/κιβώτιο |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Εμπορικό σήμα | Κάμπια |
| Τύπος | Σιωπή |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Εμπορικό σήμα | Soosan |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πρότυπο | SB40 |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης σφυριών |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 2 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 45 mm, προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Κορυφή/πλευρά/κιβώτιο |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας ροδών |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| CertifiPCion | CE ISO |
|---|---|
| Όρος | νέος |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | υδραυλικός εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος | Υδραυλικός διακόπτης βράχου |
| Υλικό | Q355 |
|---|---|
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλό qulity |
| Ποιότητα | Υψηλή εγγύηση |