| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικός διακόπτης βράχου |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας ροδών |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλικός διακόπτης εκσκαφέων |
| Λειτουργούν βάρος | 800kg, 21500kg |
| Τύπος | Σιωπή/πλευρά/κορυφή |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Εμπορικό σήμα | Soosan |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πρότυπο | SB81 |
| CertifiPCion | CE/ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Λέξεις κλειδιά | Μίνι εκσκαφέας μεγέθους |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλικός διακόπτης εκσκαφέων |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας/φορτωτής, φορτωτής, εκσακαφέας κ.λπ., εκσκαφέας συνημμ |
| Τύπος | Τα ανταλλακτικά εκσκαφέων, κάδος βράχου, κάδος εκσκαφέων, σύστημα παρακολούθησης αγροδασοκομίας, ξύλ |
| Υλικό | Q345B, πρότυπα εμπορικών σημάτων 400+Other που φορά τα υλικά., Q345B+NM360, χάλυβας κραμάτων, Q345B/ |
| COem | υποστήριξη |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί εκσκαφέων |
|---|---|
| πακέτο | τυποποιημένη συσκευασία |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος | 200-4500 κλ |
| Υπόθεση | 100%new |
| Τύπος | Σιωπή/πλευρά/κορυφή |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Εμπορικό σήμα | Soosan |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πρότυπο | SB40 σε SB81 |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης σφυριών |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 1 τόνου |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 35mm, προσαρμοσμένο |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |