| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικό σφυρί σπαρακτηρίου τύπου κουτιού |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 155 mm, προσαρμοσμένο |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης σφυριών |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 8 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 75 mm, προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Υδραυλικός διακόπτης σφυριών |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 10 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος τσιζέλου | 100 mm· Προσαρμοσμένο |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας ροδών |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ικανότητα κάδων | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ικανότητα κάδων | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Όρος | Νέος |
| Μέγιστο βάθος σκαψίματος | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |