| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Material | High Strength Steel |
| Βάρος | 700-1000kg |
|---|---|
| μέγεθος | 10,0 m3 |
| Χρώμα | κίτρινος, μαύρος |
| Υλικό | Q355, NM400, Hardox450 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ονομασία | Βάζο πετρώματος για εξορυκτήρα |
|---|---|
| μέγεθος | 10,0 m3 |
| Βάρος | 700-1000kg |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υλικό | Q355, NM400, Hardox450 |
| Application | Excavator |
|---|---|
| Weight | 700-1000kg |
| Color | Yellow, Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Size | 1.0 M3 |
| Name | Excavator Rock Bucket |
|---|---|
| Size | 1.0 M3 |
| Weight | 700-1000kg |
| Condition | New |
| Color | Yellow, Black |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| AppliPCion | Excavator |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Δόντια | Δόντια Μεγάλης Δυναμίας |
| Μέγεθος | 10,0 m3 |
| Βάρος | 700-1000kg |
| Ονομασία | Βάζο πετρώματος για εξορυκτήρα |
| μέγεθος | 10,0 m3 |
|---|---|
| Δόντια | Δόντια Μεγάλης Δυναμίας |
| Υπόθεση | Νέο |
| Βάρος | 700-1000kg |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, κατα |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 25-70 |
| Λιμένας | Οποιοιδήποτε λιμένες |