| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q355b+NM400 |
| Όνομα προϊόντων | Βαρύς κάδος βράχου |
| COem | Διαθέσιμος |
| Τύπος | βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων κάδος βράχου |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q355B+hardox400 |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων κάδος βράχου |
| Τύπος | βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
| CertifiPCion | ISO9001/CE |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Πλεονέκτημα | Ανταγωνιστικός |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 2065*1310*1390mm |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15days |
| Εμπορικό σήμα | Τελωνειακό εμπορικό σήμα |
| Υλικό | Q355+Wear-αντιστεμένος υλικό |
|---|---|
| Χρώμα | Σας που απαιτείται σαν |
| Βάρη | 1-20TON |
| OEM&ODM | Διαθέσιμος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, λιανική πώληση, Const |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εφαρμογή | σκάψτε και χωρίστε τα υλικά με τα διαφορετικά μεγέθη, πολυ ανασκαφή σκοπού |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος σκελετών |
| Όρος | 100% νέο προϊόν |
| Υλικό | Q355B |
| Ικανότητα κάδων | 0.2m3-2.1m3 |