| Ικανότητα | 1.5cbm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας της KOMATSU |
| Τύπος | Βαρέων καθηκόντων κάδος |
| Υλικό | 16Mn χάλυβας κραμάτων |
| COem | Υποστήριξη |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας / Φορτωτής |
|---|---|
| Τύπος | Βάζο βράχου |
| Υλικό | Q355B/NM400/NM360 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο, Υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
| Δυνατότητα του κουβά | 0.1-3 cbm |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
|---|---|
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Δόντια | Υψηλής αντοχής δόντια |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
| Ονομασία | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο ή όπως απαιτούν οι πελάτες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συνδέσεις εκσκαφέων |
| Ονομασία | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Δόντια | Υψηλής αντοχής δόντια |
| Υλικό | Q355, NM400, Hardox400 |