| δόντια | Υψηλής αντοχής δόντια |
|---|---|
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Teeth | High Strength Teeth |
|---|---|
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο ή όπως απαιτούν οι πελάτες |
|---|---|
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Δόντια | Υψηλής αντοχής δόντια |
| Υλικό | Q355, NM400, Hardox400 |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
| Υλικό | Q355, NM400, Hardox400 |
|---|---|
| Βάρος | 280-4300 kg/προσαρμοσμένο |
| Δόντια | Δόντια Μεγάλης Δυναμίας |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
| Υπόθεση | Νέο |
| Βάρος | 280-4300 kg/προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Βάζο πετρώματος για εξορυκτήρα |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
|---|---|
| Ονομασία | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο ή όπως απαιτούν οι πελάτες |
| Δόντια | Υψηλής αντοχής δόντια |
| Εφαρμογή | Συνδέσεις εκσκαφέων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, κατα |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 25-70 |
| Λιμένας | Οποιοιδήποτε λιμένες |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας/φορτωτής, φορτωτής, εκσακαφέας κ.λπ., εκσκαφέας συνημμ |
| Τύπος | Τα ανταλλακτικά εκσκαφέων, κάδος βράχου, κάδος εκσκαφέων, σύστημα παρακολούθησης αγροδασοκομίας, ξύλ |
| Υλικό | Q345B, πρότυπα εμπορικών σημάτων 400+Other που φορά τα υλικά., Q345B+NM360, χάλυβας κραμάτων, Q345B/ |
| COem | Υποστήριξη |