| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τύπος | σύνδεση εκσκαφέων |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Βάρος | 2000~3100kg |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | Q355MN |
| Κατάλληλος | 1-50t εκσκαφέας |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| COem | Διαθέσιμος |
| Συσκευασία | Ξύλινη παλέτα ή προσαρμοσμένος |
| Όρος | 100%new |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τύπος | σύνδεση εκσκαφέων |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Βάρος | 2000~3100kg |
| Όνομα προϊόντων | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
|---|---|
| Τύπος | Ανταλλακτικά κατασκευής |
| Υλικό | HARDOX400/500 |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Κατάλληλος | 1t-50t εκσκαφέας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| πρότυπο | Πελάτης που απαιτείται |
| Τύπος | 10-50 εκσκαφέας τόνου |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένο κιβώτιο |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τύπος | σύνδεση εκσκαφέων |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Βάρος | 2000~3100kg |
| Όνομα προϊόντων | βραχίονας βράχου εκσκαφέων |
|---|---|
| Συσκευασία | τυπική συσκευασία |
| Χρώμα | Custumized |
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης | Υπηρεσία online |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | on-line |
| Όνομα Προϊόντος | Εκσκαφέας Μεγάλο Βόλο Βράχου |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για τη θ |
| Κατάλληλο για | Εκσκαφέας 45-59 τόνων |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |