| Ονομασία προϊόντος | 26μ. τηλεσκοπικό βραχίονα εκσκαφέα |
|---|---|
| MOQ | 1 ΣΕΤ |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30-50 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για τη θ |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.5-2m3: Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | Q355MN |
| Κατάλληλος | 1-50t εκσκαφέας |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| όνομα προϊόντων | Βραχίονας και βραχίονας βράχου |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό | Q355B |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | 38-42ton |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Υπηρεσία | Διαβούλευση, σχεδιασμός, προσαρμογή |
| Εφαρμογή | Ίδρυμα σωρών |
| Υλικό | Q355B / HG785 / Q690D |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 25-60T |
| εφαρμογή | Κατεδάφιση οικοδόμησης, εκβάθυνση ποταμών, υψηλό ίδρυμα τρόπων, φράγμα και κατασκευαστικό πρόγραμμα |
| Τύπος | βαρέων καθηκόντων |