| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Αγροκτήματα, εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευή |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 7-70 |
| Θύρα | Guangzhou/Huangpu/Nansha |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | 38-42ton |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Υπηρεσία | Διαβούλευση, σχεδιασμός, προσαρμογή |
| Εφαρμογή | Ίδρυμα σωρών |
| Υλικό | Q355B / HG785 / Q690D |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Δυναμικότητα | 0.25-4.3cbm |
|---|---|
| Κοπή ύψους | 10 mm-180 mm |
| Εφαρμογή | Εκσκαφές |
| Μέγεθος κοπής | 800-1200 χιλιοστά |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | εξαρτηθείτε από τη ζήτησή σας, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q345B, Q345B+NM400, NM400 |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας, μεταλλεία, συνδέει όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων, διαιρώντας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |