| Τύπος | Στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτη που απαιτείται |
| Ποιότητα | Υψηλού επιπέδου |
| COem | Avalible |
| Κατάλληλο πρότυπο εκσκαφέων | 1-50t εκσκαφέας |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Συνδέσεις εκσκαφέων |
| Όνομα προϊόντων | βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Συνδέσεις εκσκαφέων |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Κοπή ύψους | 10 mm-180 mm |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | Εκσκαφές |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
| Μέγεθος κοπής | 800-1200 χιλιοστά |
|---|---|
| Κοπή ύψους | 10 mm-180 mm |
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Εφαρμογή | Εκσκαφές |
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
|---|---|
| Κοπή ύψους | 10 mm-180 mm |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Εγγύηση | 3 μήνες |