| Εφαρμογή | Εκσκαφές |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 0.25-4.3cbm |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
| Κοπή ύψους | 10 mm-180 mm |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 800-1200 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Εκσκαφές |
| Δυναμικότητα | 0.25-4.3cbm |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 800-1200 χιλιοστά |
| Κοπή ύψους | 10 mm-180 mm |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Δυναμικότητα | 0.25-4.3cbm |
| Δυναμικότητα | 0.25-4.3cbm |
|---|---|
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
| Μέγεθος κοπής | 800-1200 χιλιοστά |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφές |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Μέγεθος κοπής | 800-1200 χιλιοστά |
| Ύψος κοπής | 10mm-180mm |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Εφαρμογή | εκσκαφή |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Τύπος δοντιών | Τούλφραμ/Βράχο/Αιχμηρά Δόντια |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |