| Cutting Edge | Reinforced |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavation |
| Εφαρμογή | ανασκαφή |
|---|---|
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Βάρος | 200-4500 κλ |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Durability | High |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | συνδέσεις εκσκαφέων |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Όνομα προϊόντων | βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| Ικανότητα | 0.1m3--8.7m3 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος | συνδέσεις εκσκαφέων |
| Όνομα προϊόντων | κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Υλικό | hardox 400 |
| Κατάλληλος | HITACHI εκσκαφέας |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| Ικανότητα | 0.1m3--8.7m3 |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
|---|---|
| όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |