| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, κατα |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 25-70 τόνος |
| Λιμένας | Guanghzou/Huangpu/Nansha |
| Teeth | High Strength Teeth |
|---|---|
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Όνομα προϊόντος | Βάζο GP εκσκαφέα |
|---|---|
| Υλικό | Q355B |
| Κατάλληλος | 6T εκσκαφέας |
| Χρώμα | Απαιτείται πελάτης |
| Μούβ | 1 σετ |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| Ικανότητα | 0.1m3--8.7m3 |
| Χρώμα | Ζητείται πελάτης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υλικό | Q355B |
| Κατάλληλος | 30tons |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Ονομασία | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Δόντια | Υψηλής αντοχής δόντια |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |