| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Συμβατικός εξοπλισμός | Κάδος Clamshell |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15DAYS |
| Εφαρμογή | Ενέργεια & Μεταλλεία, Κατασκευαστικές εργασίες |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15DAYS |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Συντήρηση τομέων και υπηρεσία επισκευής, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| COem | Αποδεκτός |
| Εφαρμογή | Κατεδάφιση οικοδόμησης, εκβάθυνση ποταμών, υψηλό ίδρυμα τρόπων, φράγμα και κατασκευαστικό πρόγραμμα |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Τόνος μηχανών | 45-55T |
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Τεχνικός εξορυκτής Boom |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο για | Εκσκαφέας 35 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για την |
| Βάρος | 4400KG |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Τόνος μηχανών | 45-55T |
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Μπροστινά μέρη εκσκαφέων |
| Πρότυπο μηχανών | KOMATSU PC Hitachi Volve Doosan |
| Υλικό | Q355B |
| COem | Υπηρεσίες cOem παρεχόμενες |