| Υλικό | Q355B/HG785/Q690D |
|---|---|
| MOQ | 1 |
| Βάρη μηχανών | 6T-45T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| συσκευασία | τύλιγμα |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| εφαρμογή | χωρισμός του πυκνού, σκληρός-συσκευασμένου υλικού |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 27180mm |
| Εφαρμογή | εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Όνομα μερών | Κύλινδρος βραχιόνων/βραχιόνων/κάδων |
| Πρότυπο μηχανών | KOMATSU PC Hitachi Volve Doosan |
| Υλικό | Q355B |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Κράμα Steel+Q355 |
|---|---|
| MOQ | 1 |
| Χρώμα | Με βάση τη μηχανή σας |
| συσκευασία | τύλιγμα |
| παράδοση | Sea/As απαιτήσατε |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15DAYS |
| Εφαρμογή | Ενέργεια & Μεταλλεία, Κατασκευαστικές εργασίες |
| Max.working ακτίνα | 11250mm |
| Όνομα προϊόντων | βραχίονας βράχου εκσκαφέων |
|---|---|
| Συσκευασία | τυπική συσκευασία |
| Χρώμα | Custumized |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης | Υπηρεσία online |