| Ονομασία προϊόντος | Στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής κλίσης εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 20 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος καρφιτσών | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής κλίσης εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος καρφιτσών | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής κλίσης εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 2 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Διάμετρος καρφιτσών | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Γρήγορος συζευκτήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
| Υλικό | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Τύπος | Υδραυλικός, μηχανικός |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλική/χειρωνακτική στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής |
|---|---|
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Διάμετρος καρφιτσών | Μέγεθος συνήθειας υποστήριξης |
| Κατάλληλο πρότυπο εκσκαφέων | SY, PC, HD, ΓΆΤΑ, ΠΡΏΗΝ |
| Όνομα προϊόντων | Υδραυλική/χειρωνακτική στολή πυροσβέστη νυκτερινής φυλακής |
|---|---|
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εξουσιοδότηση | 1 ΕΤΟΣ |
| Διάμετρος καρφιτσών | Μέγεθος συνήθειας υποστήριξης |
| Κατάλληλο πρότυπο εκσκαφέων | SY, PC, HD, ΓΆΤΑ, ΠΡΏΗΝ |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |