| Τύπος | μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Namee προϊόντων | βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
| Χρήση | Φόρτωση |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Τύπος | μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Namee προϊόντων | βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
| Χρήση | Φόρτωση |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Υλικό | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμογή | 1-30t εκσκαφέας |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Υλικό | Q345B |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, Διαδικτυακή υποστήριξη |
| Εφαρμογή | 1-30t εκσκαφέας |
| Τύπος | Εξωτερικές βαριές συσκευές |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 600 mm/ 800 mm/ 1000 mm |
| Χρώμα χειροπέδου | Απαιτήσεις του πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες μεταφορές, μετρό, αεροδρόμιο, εμπορικό κέντρο. |
| Υλικό | μέταλλο |