| Βάρος | 380-2250kg |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρός/μέσος/μεγάλος |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Μορφή | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Μέγεθος | Μικρός/μέσος/μεγάλος |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλός - ποιότητα |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Όνομα | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας |
| Μορφή | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Μέγεθος | Μικρός/μέσος/μεγάλος |
|---|---|
| Βάρος | 380-2250kg |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Όνομα | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| Μορφή | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Όνομα | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Μέγεθος | Μικρός/μέσος/μεγάλος |
| Μορφή | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
|---|---|
| Βάρος | 380-2250kg |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Μέγεθος | Μικρός/μέσος/μεγάλος |
| όνομα | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας |
|---|---|
| Μορφή | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Τύπος | Περιστροφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Λέξη κλειδί | επεξεργαστής βράχου |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, NM360/400, HARDOX450/500 |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Εφαρμογή | Ευρέως χρησιμοποιημένος στους λιμένες |
| Βάρος | 1800KG |
| Τύπος | Περιστροφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Λέξη κλειδί | επεξεργαστής βράχου |
| Λέξεις κλειδί | Ο εκσκαφέας μηχανικός επιτίθεται |
| Τύπος | Περιστροφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Λέξη κλειδί | επεξεργαστής βράχου |
| MOQ | 1 κομμάτια |