| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 20 τόνων |
| Άνοιξη | 1600 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 15ton |
| Άνοιξη | 1600 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 50 τόνων |
| Άνοιξη | 3000 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία προϊόντος | Η πορτοκαλιά φλούδα επιτίθεται |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή εξορυκτών |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | Η πορτοκαλιά φλούδα επιτίθεται |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή εξορυκτών |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| εφαρμογή | χρέωση και εκφόρτιση του απορρίματος, χάλυβας αποβλήτων, χώμα, μεγάλη πέτρα και ούτω καθεξής |
|---|---|
| OEM | Διαθέσιμος |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένο μέγεθος |
| όνομα | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας/υδραυλική αρπαγή |
| Θύρα | Guangzhou/Huangpu/Lianhuashan |
| εφαρμογή | χρέωση και εκφόρτιση του απορρίματος, χάλυβας αποβλήτων, χώμα, μεγάλη πέτρα και ούτω καθεξής |
|---|---|
| OEM | Διαθέσιμος |
| Τόνος μηχανών | 3-50T |
| όνομα | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας/υδραυλική αρπαγή |
| Θύρα | Guangzhou/Huangpu/Lianhuashan |
| εφαρμογή | χρέωση και εκφόρτιση του απορρίματος, χάλυβας αποβλήτων, χώμα, μεγάλη πέτρα και ούτω καθεξής |
|---|---|
| OEM | Διαθέσιμος |
| MOQ | 1 |
| Θύρα | οποιοιδήποτε λιμένες στην Κίνα |
| Υλικό | Q355B/NM360/Hardox400 |
| Τύπος | Περιστροφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Απόρριμα, χειρισμός πετρών |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Λέξη κλειδί | επεξεργαστής βράχου |
| Λέξεις κλειδί | Ο εκσκαφέας μηχανικός επιτίθεται |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
|---|---|
| Υλικό | Q345B,NM360/400,HARDOX450/500,Q460 |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Εφαρμογή | απόβλητο σίδηρο |
| Βάρος | 0,5-2T,1800KG,1950KG |