| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Υλικό | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμογή | 1-30t εκσκαφέας |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Βάρος | Βαρύς |
| Υπηρεσία | OEM/ODM |
| Χρώμα | Ο Μαύρος/μπλε |
| Συσκευασία | Πρότυπα |
| Λειτουργία | Απαγωγή ξύλου/δέντρου/τοκ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος | 300-14500KG |
| Ανοίγοντας πλάτος | 10002200mm |
| Ονομασία | Ο εκσκαφέας που περιστρέφεται επιτίθεται |
| Ανοίγοντας πλάτος | 10002200mm |
|---|---|
| Εφαρμόστε | Εκσκαφέας 2-40 τόνων |
| Εφαρμογή | Συνδέσεις εκσκαφέων |
| Λειτουργία | Απαγωγή ξύλου/δέντρου/τοκ |
| Χρώμα | Μαύρο/μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Ο εκσκαφέας που περιστρέφεται επιτίθεται |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάμετρο ανοίγματος | 10002200mm |
| Υπηρεσία | Οργανωτής κατασκευής |
| Λειτουργία | Απαγωγή ξύλου/δέντρου/τοκ |
| Χρώμα | Μαύρο/μπλε ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Q355B |
| Εφαρμόστε | Εκσκαφέας 2-40 τόνων |
| Υπηρεσία | Οργανωτής κατασκευής |
| Βάρος | 300-14500KG |
| Εφαρμόστε | Εκσκαφέας 2-40 τόνων |
|---|---|
| Λειτουργία | Απαγωγή ξύλου/δέντρου/τοκ |
| Υλικό | Q355B |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
| Υπηρεσία | Οργανωτής κατασκευής |
| λειτουργία | Απαγωγή ξύλου/δέντρου/τοκ |
|---|---|
| Βάρος | 300-14500KG |
| Διάμετρο ανοίγματος | 10002200mm |
| Υπηρεσία | Οργανωτής κατασκευής |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
| Χρώμα | Μαύρο/μπλε ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Q355B |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Ο εκσκαφέας που περιστρέφεται επιτίθεται |
| Διάμετρο ανοίγματος | 10002200mm |