| Κοστούμι για | 6ton εκσκαφέας |
|---|---|
| Υλικό | Q355B |
| Χρώμα | Απαιτείται πελάτης |
| Μούβ | 1 σετ |
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Κοστούμι για | Εκσκαφέας 10 τόνων |
|---|---|
| Υλικό | Q355B |
| Χρώμα | Απαιτείται πελάτης |
| Μούβ | 1 σετ |
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
|---|---|
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Material | High Strength Steel |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Packaging | Mutton |
| Color | Black/Yellow |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Ειδικότητα | Υψηλή αντοχή |
| Δυναμικότητα | 0.1-4 Cbm |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Βάρος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινος/μαύρος/εξατομικεύσιμος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Υλικό | Q355B, NM360, HARDOX-500 |
| Υλικό | Q345B |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τεχνική υποστήριξη βίντεο, Διαδικτυακή υποστήριξη |
| Εφαρμογή | 1-30t εκσκαφέας |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Packaging | Wooden Case |
| Size | Customized |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Red, Yellow, Customized |