| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| Ικανότητα | 0.1m3--8.7m3 |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Μέγεθος | 0.25-4.3cbm/Customized |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
|---|---|
| Μπουλόνι | Υψηλής αντοχής μπουλόνι |
| Όνομα | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Χρώμα | Κίτρινος/ο Μαύρος |
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Application | Excavator |
|---|---|
| Weight | 700-1000kg |
| Color | Yellow, Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Size | 1.0 M3 |
| Υλικό | Q355, NM400, Hardox400 |
|---|---|
| Βάρος | 280-4300kg/Customized |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο ή όπως απαιτούν οι πελάτες |
| Δόντια | Υψηλής αντοχής δόντια |
| Ονομασία | Κάδος βράχου εκσκαφέων |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | Steel |
| Size | Customized |
| Origin | China |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Bolt | High Strength Bolt |
| AppliPCion | Excavator |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Color | Yellow/Black |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| AppliPCion | Excavator |