| Υλικό | Χάλυβας |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Τσουγκράνα βουρτσών εκσκαφέων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Τυποποιημένη μορφή |
| Βάρος | 200-4000kg |
| Σχήμα | Τυποποιημένη μορφή |
|---|---|
| Χρήση | Εκσκαφές |
| Ονομασία του προϊόντος | Τσουγκράνα βουρτσών εκσκαφέων |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 200-4000kg |
| Σχήμα | Τυποποιημένη μορφή |
|---|---|
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Τσουγκράνα βουρτσών εκσκαφέων |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Χρήση | Εκσκαφές |
| Βάρος | 200-4000kg |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Δόντια | Αιχμηρός |
| Χρήση | ανασκαφή |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Χρώμα | Μαύρος/πράσινος/προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Δόντια | Αιχμηρός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Μορφή | Τυποποιημένη μορφή |
| Ονομασία του προϊόντος | Τσουγκράνα βουρτσών εκσκαφέων |
|---|---|
| Σχήμα | Τυποποιημένη μορφή |
| Δόντια | Αιχμηρό |
| Χρώμα | Μαύρος/πράσινος/προσαρμοσμένος |
| Βάρος | 200-4000kg |
| Βάρος | 200-4000kg |
|---|---|
| Χρήση | Εκσκαφές |
| Σχήμα | Τυποποιημένη μορφή |
| Ονομασία προϊόντος | Τσουγκράνα βουρτσών εκσκαφέων |
| Χρώμα | Μαύρος/πράσινος/προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Τσουγκράνα βουρτσών εκσκαφέων |
|---|---|
| Δόντια | Αιχμηρός |
| Μορφή | Τυποποιημένη μορφή |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Χρήση | ανασκαφή |
| Βάρος | 200-4000kg |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Δόντια | Αιχμηρός |
| Όνομα προϊόντων | Τσουγκράνα βουρτσών εκσκαφέων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Χάλυβας |
|---|---|
| Βάρος | 200-4000kg |
| Σχήμα | Τυποποιημένη μορφή |
| Χρήση | Εκσκαφές |
| Δόντια | Αιχμηρό |