| Κατάσταση | Νέος, νέος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μέσω ολόκληρης της ζωής προϊόντων |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 7-70 |
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Υλικό | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Όνομα προϊόντων | Τσουγκράνα βουρτσών εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εξουσιοδότηση | 1 ΕΤΟΣ |
| Διάμετρος καρφιτσών | Μέγεθος συνήθειας υποστήριξης |
| Κατάλληλο πρότυπο εκσκαφέων | SY, PC, HD, ΓΆΤΑ, ΠΡΏΗΝ |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μέσω ολόκληρης της ζωής προϊόντων |
| εφαρμογή | Καθάρισμα εδάφους |
| Υλικό | Q355B/NM360/Hardox500 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Τύπος | Εξωτερικές βαριές συσκευές |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 600 mm/ 800 mm/ 1000 mm |
| Χρώμα χειροπέδου | Απαιτήσεις του πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες μεταφορές, μετρό, αεροδρόμιο, εμπορικό κέντρο. |
| Υλικό | μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Πρότυπα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκάβοντας λάσπη |
| Χρήση | Μεταφορά |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| πρότυπο | 1T-5T |
| Όνομα προϊόντων | Τσουγκράνα εκσκαφέων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
| Υλικό | Q355B |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Όνομα προϊόντων | Τσουγκράνα εκσκαφέων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
| Υλικό | Q355B |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Όνομα προϊόντων | Τσουγκράνα εκσκαφέων |
|---|---|
| συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| COem | Αποδεκτός |
| Χρόνος παράδοσης | 7-20 ημέρες |
| Υλικό | Q355B |
| COem | Διαθέσιμος |
|---|---|
| Συσκευασία | Ξύλινη παλέτα ή προσαρμοσμένος |
| Όρος | 100% νέος |
| Πλάτος | 1200mm~2400mm (4ft8ft) |
| Κώδικας HS | 84314100 |