| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, NM360/400, HARDOX450/500 |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Εφαρμογή | Ευρέως χρησιμοποιημένος στους λιμένες |
| Βάρος | 1800KG |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικρός/μέσος/μεγάλος |
| όνομα | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Μορφή | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| όνομα | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας |
|---|---|
| Μορφή | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Βάρος | 380-2250kg |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Όνομα προϊόντων | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Όνομα προϊόντων | Το απόρριμα επιτίθεται, στερεωμένη εκσκαφέας αρπαγή φλούδας σχοινιών πορτοκαλιά |
|---|---|
| Τύπος | Hydrualic, περιστροφή, σύνδεση εκσκαφέων |
| Υλικό | Q355B |
| Όρος | 100%new |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, 1,5 έτος |
|---|---|
| Τύπος | Σταθερός κάδος αρπαγών |
| Συσκευασία | Ξύλινη παλέτα |
| Ποιότητα | Υψηλή εγγύηση |
| Μέγιστος | 3760Nm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Χρώμα | Cunstomized |
| Πλάτος | Πλάτος |
| Max ανοικτός | 2470 mm |
|---|---|
| Τύπος | Εναλλακτική |
| Δυνατότητα ανύψωσης γερανού | Κατόπιν αιτήματος |
| Μέθοδος λειτουργίας | Υδραυλικό |
| Σχεδιασμός | Κατ'αίτηση |
| Μέθοδος λειτουργίας | υδραυλικά |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλεία σύνδεσης εκσκαφέων |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 37-46 τόνων |
| Δομή | Πορτοκαλιά φλούδα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |