| Κατάλληλος | 20ton εκσκαφέας |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Τύπος | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας Hydrualic |
| Όρος | 100%new |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Τύπος | Περιστροφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Λέξη κλειδί | επεξεργαστής βράχου |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Όνομα προϊόντων | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας |
|---|---|
| Τύπος | Μη-περιστραφείτε |
| Υλικό | Q355B |
| Όρος | Νέος |
| Χρώμα | Ο κίτρινος Μαύρος |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Βάρος | 380-2250kg |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
|---|---|
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Βάρος | 380-2250kg |
| Τύπος μηχανών | Εργαλεία σύνδεσης εκσκαφέων |
|---|---|
| MOQ | 1 ΚΟΜΜΑΤΙ |
| Ποιότητα | Υψηλός - ποιότητα |
| Υλικό | Q355B |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Κοστούμι για | 5-9 τόνος εκσκαφέας |
|---|---|
| Υλικό | Q355/NM400/HARDOX450 |
| Χρώμα | Απαιτείται πελάτης |
| Μούβ | 1 σετ |
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Max ανοικτός | 2470 mm |
|---|---|
| Τύπος | Εναλλακτική |
| Δυνατότητα ανύψωσης γερανού | Κατόπιν αιτήματος |
| Μέθοδος λειτουργίας | Υδραυλικό |
| Σχεδιασμός | Κατ'αίτηση |
| Μέθοδος λειτουργίας | υδραυλικά |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλεία σύνδεσης εκσκαφέων |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 17-26 τόνων |
| Δομή | Πορτοκαλιά φλούδα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |