| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | Q355MN |
| Κατάλληλος | 1-50t εκσκαφέας |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | Q355MN |
| Κατάλληλος | 1-50t εκσκαφέας |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Όνομα προϊόντων | Πορτοκαλιά αρπαγή φλούδας εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 20 τόνων |
| Άνοιξη | 1600 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 15ton |
| Άνοιξη | 1600 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 40 τόνων |
| Άνοιξη | 2470 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Ονομασία προϊόντος | Η πορτοκαλιά φλούδα επιτίθεται |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή εξορυκτών |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Όνομα προϊόντων | Στερεωμένη εκσκαφέας αρπαγή φλούδας σχοινιών πορτοκαλιά |
|---|---|
| Τύπος | Μη-περιστραφείτε, σύνδεση εκσκαφέων |
| Υλικό | Q355B |
| Όρος | Ολοκαίνουργιος |
| Χρώμα | Ζητείται πελάτης |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Βάρος | 380-2250kg |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Αντοχή | Ψηλά |
|---|---|
| Βάρος | 380-2250kg |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |