| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 50 τόνων |
| Άνοιξη | 3000 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Τύπος | Περιστροφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Απόρριμα, χειρισμός πετρών |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Λέξη κλειδί | επεξεργαστής βράχου |
| Λέξεις κλειδί | Ο εκσκαφέας μηχανικός επιτίθεται |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Βάρος | 380-2250kg |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Product name | Orange Peel Grapple |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Type | Excavator Applicaiton |
| Warranty | 6 months |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ονομασία του προϊόντος | Η πορτοκαλιά φλούδα επιτίθεται |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή εξορυκτών |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Βάρος | 380-2250kg |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
| μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος, φορτίο κούτσουρων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τύπος | Περιστροφικό & μη-rotarty, περιστρεφόμενος τύπος ή σταθερός τύπος |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας, Q345B, NM360/400, HARDOX450/500 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, 6 μήνας-12months |
| Εφαρμογή | σίδηρος αποβλήτων, ακατέργαστος χυτοσίδηρος, που χρησιμοποιείται ευρέως στους λιμένες, αμμοχάλικα |
| Βάρος | 0,5-2τ |