| Ονομασία του προϊόντος | Κάδος κλίσης εκσκαφέων |
|---|---|
| Μάρκα | Huitong |
| Τύπος | Εφαρμογή σε εκσκαφείς πετρώματος |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Συσκευή | Καρτόνια, παλέτες ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Δυναμικότητα | 0.1-5 CBM |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, λιανική πώληση, κ |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 5-45 |
| εφαρμογή | Σκάβοντας λάσπη |
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Βάρος | 680kg-3800kg |
| Κατάλληλος | Εκσκαφέας περίπτωσης |
| εφαρμογή | τάφρος που καθαρίζει και βαθμολόγηση κλίσης. |
|---|---|
| Υλικό | 16MN/Q355 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| MOQ | 1 |
| Χρώμα | Κάθε χρώμα |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Συσκευή | Καρτόνια, παλέτες ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Δυναμικότητα | 0.1-0.75 CBM |
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Packaging | Wooden Case |
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Συσκευή | Καρτόνια, παλέτες ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Συσκευή | Καρτόνια, παλέτες ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Υλικό | Χάλυβας |