| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Packaging | Wooden Case |
| Size | Customized |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Material | Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Size | Customized |
| Συσκευή | ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Color | Red, Yellow, Customized |
|---|---|
| Material | Steel |
| Origin | China |
| AppliPCion | Excavator |
| Packaging | Wooden Case |
| Δυναμικότητα | 0.1-5 CBM |
|---|---|
| Συσκευή | Καρτόνια, παλέτες ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Ανοίγοντας πλάτος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
| Ανοίγοντας πλάτος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Συσκευή | Καρτόνια, παλέτες ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Δυναμικότητα | 0.1-5 CBM |
|---|---|
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Συσκευή | Καρτόνια, παλέτες ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Υλικό | χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 0.1-0.75 CBM |
| Υλικό | χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Δυναμικότητα | 0.1-0.75 CBM |