| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
|---|---|
| Πλάτος | 12001500mm |
| COem | Διαθέσιμος |
| Βαθμός κλίσης | 90° (45 βαθμοί σε καθεμία κατεύθυνση) |
| Κατάλληλος | 3-8 τόνοι εκσκαφέων |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, σκάβοντας λάσπη |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος κλίσης εκσκαφέων |
| Όρος | Νέος |
| Ικανότητα | 0.75m ³ |
| Υλικό | Q355B |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| Ικανότητα | 0.1m3--8.7m3 |
| Υλικό | 16MN/Q355 |
|---|---|
| Εφαρμογή | για όλο τον εκσκαφέα |
| Τόνος μηχανών | 10-25t |
| Σκληρότητα | HRC 46-52 |
| Χρονική ανοχή | 7-10days |
| Χρώμα | Κίτρινος/μπλε/μαύρος/κόκκινο |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Κάδος κλίσης |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, λιανική πώληση, κ |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 5-45 |
| εφαρμογή | Σκάβοντας λάσπη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων κάδος βράχου |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υλικό | Χάλυβας |
|---|---|
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τύπος | κάδος κλίσης |